
10 kwietnia 2025 r. w GCKiB Parchowo ogłosiliśmy wyniki oraz nagrodziliśmy zwycięzców naszego wielkanocnego konkursu "PISANKA WIOSNĄ MALOWANA". Do udziału w rywalizacji zgłoszonych zostało 41 pięknych, ręcznie wykonanych prac, które zachwyciły pomysłowością, kolorystyką i precyzją wykonania.
WYNIKI:
Kategoria I - dzieci (do 10 lat):
1. Ex aequo Iga Bronk i Lena Wróblewska.
2. Ex aequo Lucjan Szyca i Leon Toporek.
3. Ex aequo Ignacy Stenke i Stanisław Wolski.
Kategoria II - młodzież (11-18 lat):
1. Zuzanna Wrońska.
2. Karolina Kinowska.
3. Alicja Leśnik.
Kategoria III - dorośli (19+ lat):
1. Daniela Laska.
2. Anna Kwiatkowska.
3. Elwira Stencel.
Wszyscy pozostali uczestnicy konkursu decyzją komisji oceniającej (Pani Agnieszka Stachlewicz i Pani Danuta Grzenkowska) otrzymali wyróżnienia. Pisanki będą zdobić teraz wnętrza naszej jednostki tworząc wspaniałą, świąteczną atmosferę. Dziękujemy za udział w konkursie! Cieszymy się, że razem możemy pielęgnować świąteczne tradycje i dzielić się pięknem rękodzieła.